Paulina Łukowicz-Poźniak

Paulina Łukowicz-Poźniak

Paulina Łukowicz-Poźniak to psycholożka, która ukończyła pięcioletnie studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim. Obecnie jest psychoterapeutką poznawczo-behawioralną, a jej certyfikacja jest w trakcie (ukończyła czteroletnie szkolenie w Instytucie Poznawczym). Dodatkowo, ukończyła "Studium pomocy psychologicznej dla par i małżeństw" w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe jako psychoterapeutka zdobywała m.in. w prywatnych gabinetach psychoterapii, organizacjach pozarządowych, głównie w obszarze przeciwdziałania przemocy, gdzie pracowała w Fundacji Centrum Praw Kobiet od 2017 roku. Pracowała również w Ośrodku Interwencji Kryzysowej oraz w Ośrodku Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem.

Paulina Łukowicz-Poźniak jest ambasadorką forum młodych liderów - One Young World. Stale rozwija swój warsztat zawodowy, biorąc udział w szkoleniach oraz regularnej superwizji. W swojej pracy kładzie duży nacisk na elastyczność w dopasowywaniu się do potrzeb osób, z którymi pracuje. Ważne są dla niej empatia i szacunek w relacji terapeutycznej. Ceni sobie zaufanie, jakim darzą ją jej pacjenci, pozwalając dzielić się fragmentami swojego życia.

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • Psychoterapeuta