Paulina Chachuła

Paulina Chachuła

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Gdańskiego. Ukończyła także całościowe szkolenie psychoterapeutyczne o orientacji systemowo-psychodynamicznej, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Aktualnie uczestniczy w szkoleniu seksuologicznym dla psychoterapeutów, przygotowując się do uzyskania Certyfikatu Seksuologa Klinicznego przyznawanego przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne.

W pracy psychoterapeutycznej kieruje się głównie podejściem psychodynamicznym. Przez lata współpracowała z różnymi instytucjami na terenie Trójmiasta i okolicznych miejscowości:

- Wojewódzkim Szpitalem Psychiatrycznym w Gdańsku, gdzie odbywała staż.
- Centrum Praw Kobiet w Gdańsku, gdzie zajmowała się interwencją kryzysową, prowadziła terapie indywidualne oraz grupy rozwojowe.
- Wydziałem Interwencji Kryzysowej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Tczewie.
- Ośrodkiem Adopcyjnym w Gdańsku.
- Ośrodkiem Interwencji Kryzysowej w Gdyni.

Od 2016 roku prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną, a od czerwca 2019 roku jest częścią zespołu terapeutycznego o nazwie "KONTUR".

W zawodowych zainteresowaniach szczególne miejsce zajmuje wsparcie osób ze społeczności LGBT+, pomaganie osobom borykającym się z problemem niepłodności oraz badanie różnorodności w obszarze seksualności.

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • Psychoterapeuta, seksuolog