Milena Kabatnik

Milena Kabatnik

Dr Milena Kabatnik jest specjalistą ginekologii, absolwentką I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie, doświadczenie zabiegowe zdobywała również w Oddziale Patologii Ciąży Szpitala Bielańskiego w Warszawie jak i Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Medicover. W 2021 złożyła Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii. Od 2018 r. pracuje w Telefonie Zaufania Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, gdzie zajmuje się konsultacjami z zakresu ginekologii, położnictwa, seksuologii i edukacji psychoseksualnej.

W tym roku ukończyła kierunek Seksuologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, oddział w Sopocie.  Pani doktor przyjmuje pacjentki w języku polskim i angielskim. Doświadczenie w pracy z obcokrajowcami zdobywała na praktykach zagranicznych w Meksyku i Tajlandii, jak i podczas misji medycznej w Kazachstanie.

Głównymi obszarami zainteresowania Dr Mileny Kabatnik jest opieka nad pacjentkami młodocianymi, celem edukacji seksualnej, prawidłowego doboru antykoncepcji hormonalnej; jak i kobietami w ciąży i po porodzie, nie tylko w obszarze opieki zdrowotnej ale również edukacji seksualnej w tym czasie.

Dr Milena Kabatnik od czasu studiów jest zaangażowanym działaczem Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. W plebiscycie serwisu POLSKA TIMES  Hipokrates 2019 r. zdobyła 16. miejsce w Kategorii Ginekolog Roku 2019.

W naszej klinice zajmuje się tematami z zakresu ginekologii oraz seksuologii

 

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • Ginekolog, seksuolog