Milena Kabatnik

Milena Kabatnik

Dr Milena Kabatnik to specjalistka w dziedzinie ginekologii, która ukończyła I Wydział Lekarski Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Przeszła szkolenie specjalizacyjne w Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Pruszkowie. Zdobywała również doświadczenie w zakresie zabiegów w Oddziale Patologii Ciąży Szpitala Bielańskiego w Warszawie, jak i Oddziale Ginekologiczno-Położniczym Szpitala Medicover.. W roku 2021 zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie Położnictwa i Ginekologii.

Od 2018 roku pracuje w Telefonie Zaufania Federacji na Rzecz Kobiet i Planowania Rodziny, gdzie oferuje konsultacje w obszarze ginekologii, położnictwa, seksuologii i edukacji psychoseksualnej. Dr Milena Kabatnik jest także absolwentką kierunku Seksuologii Klinicznej w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie.

Pani doktor przyjmuje pacjentki zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Doświadczenie w pracy z pacjentami obcokrajowcami podczas praktyk zagranicznych w Meksyku i Tajlandii, a także podczas udziału w misji medycznej w Kazachstanie.

Doktor Milena Kabatnik skupia się na kilku głównych obszarach zainteresowań zawodowych, takich jak:
opieka nad pacjentkami młodocianymi,
edukacja seksualna,
dobór antykoncepcji hormonalnej
opieka nad kobietami w ciąży i po porodzie, nie tylko w obszarze opieki zdrowotnej ale również edukacji seksualnej w tym czasie.

Działa również jako aktywny działacz Międzynarodowego Stowarzyszenia Studentów Medycyny IFMSA-Poland. W 2019 roku zajęła 16. miejsce w kategorii Ginekolog Roku 2019 w plebiscycie serwisu POLSKA TIMES Hipokrates.

W swojej pracy w Centrum Seksuologii, Psychoterapii i Psychosomatyki w Sopocie Doktor Milena Kabatnik koncentruje się na obszarach związanych zarówno z ginekologią, jak i seksuologią.

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • Ginekolog, seksuolog