Magdalena Bzoma

Magdalena Bzoma

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na wydziale Nauk Społecznych, kierunku psychologii.

Obecnie studiuję ostatni z czterech lat, całościowego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie terapii tańcem i ruchem w Instytucie DMT w Warszawie. Największe doświadczenie posiadam w pracy z dziećmi i młodzieżą. Zdobywałam je pracując w przedszkolu, szkole oraz prowadząc grupy terapeutyczne dla dzieci i dorosłych w poradni psychologiczno-pedagogicznej. Brałam również udział w licznych stażach, np w Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Gdyni czy na oddziale urologicznym UCK w Gdańsku.

W swojej pracy zakładam, że ciało i umysł to nierozłączny byt. W ciele i w ruchu, zapisana jest nasza historia oraz teraźniejszość.

Poprzez zmiany w ruchu, w postawie ciała, można zmienić swoje dotychczasowe nawyki myślowe. Dzięki świadomości swojego ciała i sygnałów z niego płynących, można rozpoznawać swoje emocje oraz wybierać adekwatne sposoby na radzenie sobie z nimi i ich przeżywanie. Są to główne doktryny którymi kieruje się podczas terapii, jednak to co jest dla mnie najważniejsze w pracy z drugim człowiekiem, to pełne czułości i uważności towarzyszenie w odkrywaniu siebie.

 

Pracuję z dziećmi i młodzieżą, a także z rodzicami którzy chcą poprawić jakość swoich relacji z dzieckiem. W pracy z dorosłymi, swoją ofertę kieruję do osób zmagających się z takimi problemami jak obniżone poczucie własnej wartości, zaburzenia nastroju, depresja, lęki, kryzys emocjonalny, nadmierny stres.

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • Psycholog psychoterapeuta