Grażyna Brzezińska

Grażyna Brzezińska

Z wykształcenia jestem psychologiem – absolwentką Instytutu Psychologii Uniwersytetu
Gdańskiego. Jestem psychoterapeutą (ukończyłam szkolenie psychoterapeutyczne zgodne ze standardami Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego), psychologiem – psychoonkologiem, mediatorem rodzinnym oraz szkoleniowcem. Obecnie jestem w procesie kształcenia podyplomowego z seksuologii klinicznej.
W swojej pracy psychoterapeutycznej integruję koncepcje różnych szkół psychoterapii oraz dobieram optymalne strategie i procedury terapeutyczne do specyfiki stanu psychicznego oraz gotowości i motywacji do podjęcia pracy nad sobą a także problemów zgłaszającej się osoby.
Zawodowo przez 12 lat byłam związana z Gdańskim Ośrodkiem Pomocy Psychologicznej dla Dzieci i Młodzieży. Moje ponad dwudziestoletnie doświadczenie terapeutyczne opiera się ponadto na wieloletniej pracy z osobami chorymi przewlekle, w tym onkologicznie (praca w hospicjum), z osobami po przeszczepach; pracy ze stratami (żałoba, śmierć okołoporodowa, poronienie, aborcja); z osobami i parami z doświadczeniem niepłodności; z osobami z zaburzeniami odżywiania. Brałam także udział w wielu projektach na rzecz osób z zaburzeniami psychicznymi.
Pracuję z osobami dorosłymi, parami, małżeństwami.

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • psycholog, psychoterapeuta