Dominika Żebrowska

Dominika Żebrowska

Jestem psycholożką oraz psychoterapeutką. Ukończyłam psychologię stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz Czteroletni Kurs Psychoterapii w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie (akredytowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne). Uczestniczyłam także w Kursie Podstaw Psychotraumatologii Instytutu Psychoterapii i Psychotraumatologii w Gdańsku.

Pracuję z osobami dorosłymi oraz nastolatkami. Prowadzę psychoterapię krótko oraz długoterminową. Pracuję głównie w nurcie psychodynamicznym często czerpiąc z nurtu systemowego oraz myśli psychoanalitycznej. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Stale podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach (obecnie w kursie Wstęp do Terapii Psychoanalitycznej PTPP oraz seminarium klinicznym).

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Fundacji Pomorskie Centrum Psychotraumatologii, Fundacji Zielona Myśl, MOPS Gdynia w tym w Zespole ds. Pieczy Zastępczej oraz w Zespole Placówek Specjalistycznych w Gdyni (Ośrodek Wsparcia dla Ofiar Przemocy oraz Ognisko Wychowawcze).

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • Psychoterapeuta