Dominika Rajska

Dominika Rajska

Dominika Rajska – psycholożka, psychoterapeutka, seksuolożka, edukatorka seksualna.

Pracuje indywidualnie z osobami dorosłymi. Pracuję integracyjnie, korzystając głównie z nurtu terapii poznawczo-behawioralnej – CBT (Cognitive Behavioral Therapy), uzupełniając swoją pracę metodami ACT, mindfulness; opieram się na założeniach idei pozytywnej seksualności.

Zajmuję się pomaganiem osobom w poszukiwaniu większej satysfakcji z życia seksualnego oraz pomagam w radzeniu sobie ze stresem, wypaleniem zawodowym, lękami, depresją oraz trudnymi sytuacjami życiowymi i tworzeniem bardziej satysfakcjonujących relacji.

W obszarze seksualności pomagam osobom w poszukiwaniu satysfakcji seksualnej, miedzy innymi przy bolesnych stosunkach seksualnych, trudnościach w osiągnięciu satysfakcji, orgazmu, czy radzeniu sobie z nadmierną masturbacją.

Zdrowie seksualne często jest połączone ze wszystkimi innymi obszarami życia, dla tego rozwiązywanie problemów seksualnych może skupiać się na poszukiwaniu i rozwijaniu swoich umiejętności w obszarze komunikacji, asertywności, radzenia sobie z emocjami, umiejętności tworzenia bezpiecznych i satysfakcjonujących relacji, zwiększeniem samoakceptacji.

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • Psychoterapeuta, seksuolog, terapeuta cbt