Daniel Cysarz

Daniel Cysarz

Jest doktorem nauk społecznych w dziedzinie psychologii, psychologiem i seksuologiem klinicznym. Dodatkowo, pełni funkcję superwizora w obszarze psychoterapii zaburzeń seksualnych, certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne - posiada także certyfikat psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego od Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej oraz od European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Jest także aktywny zawodowo jako wykładowca na Uniwersytecie SWPS w Warszawie i Sopocie oraz prowadzi prywatną praktykę psychoterapeutyczną w Sopocie. Zajmuje się terapią indywidualną oraz terapią par. Główne obszary zainteresowań naukowych i zawodowych to zaburzenia tożsamości płciowej oraz leczenie uzależnienia od seksu i pornografii.

Posiada następujące certyfikaty:

- Certyfikat Seksuologa Klinicznego - uzyskany w 2009 roku
- Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego (Nr. 175) - uzyskany w 2009 roku
- Certyfikat EABCT (European Association for Behavioural and Cognitive Therapies) - uzyskany w 2015 roku
- Certyfikat Superwizora Psychoterapii Zaburzeń Seksualnych nadany przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne – uzyskany w 2016 roku

W pracy terapeutycznej podejmuje różne obszary problematyczne, w tym:
depresję,
zaburzenia seksualne,
przemoc seksualną wobec dorosłych,
złość,
żałobę,
traumę
i lęk.

Przyjmuje pacjentów zarówno stacjonarnie, jak i online, prowadzi terapie indywidualne oraz superwizje indywidualne i grupowe. Jego praktyka terapeutyczna jest dostępna wyłącznie dla pacjentów pełnoletnich.

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • dr n. hum., psychoterapeuta, seksuolog, superwizor