Anna Pułjan-Laudańska

Anna Pułjan-Laudańska

Psycholożka, seksuolożka, certyfikowana psychoterapeutka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w trakcie procesu uzyskiwania certyfikatu seksuologa klinicznego w Polskim Towarzystwie Seksuologicznym. Ponadto, pełni funkcję wykładowczyni akademickiej i jest członkinią zarówno Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, jak i Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego.

Doświadczenie kliniczne obejmuje współpracę zarówno z instytucjami sektora publicznego, jak i praktykę prywatną. W pracy klinicznej łączy psychoterapię z pomocą seksuologiczną, korzystając z zintegrowanego podejścia, które uwzględnia myśli psychoanalityczne, psychodynamiczne oraz techniki pochodzące z różnych nurtów psychoterapii. Wykazuje zainteresowanie perspektywą ciała jako narzędzia pomagającego w integrowaniu trudnych stanów psychicznych oraz w doświadczaniu siebie.

Zaangażowana w promowanie pozytywnej i rzetelnej edukacji w zakresie cielesności, szczególnie w kontekście małych dzieci, nastolatków, osób z niepełnosprawnościami oraz profilaktyki nadużyć.

Stale rozwija swoje kompetencje poprzez udział w seminarach, szkoleniach oraz regularną superwizję w zakresie pracy klinicznej.

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • Psychoterapeuta, seksuolog