Aleksandra Kornacka-Moszyk

Aleksandra Kornacka-Moszyk

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Realizuje specjalizację z położnictwa i ginekologii w Klinice Położnictwa i Ginekologii, Ginekologii Onkologicznej i Endokrynologii Ginekologicznej w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym w Gdańsku. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników. Egzamin specjalizacyjny zdała w 2021 roku. Posiada doświadczenie w praktyce szpitalnej i ambulatoryjnej.

Jest słuchaczem studiów podyplomowych w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Sopocie na kierunku Seksuologia Kliniczna.

Stale poszerza swoją wiedzę i kompetencje regularnie biorąc udział w szkoleniach i sympozjach naukowych. Jej zainteresowania szczególnie skupiają się na seksuologii, ginekologii dziecięcej oraz zabiegach z zakresu ginekologii regeneracyjnej.

Lubi kontakt z pacjentkami. Dużą uwagę przykłada do tego, aby pacjentka opuściła gabinet świadoma i dobrze poinformowana odnośnie swojego stanu zdrowia.

W codziennej pracy stara się łączyć swoje umiejętności medyczne z empatycznym podejściem, aby zadbać o zdrowie i komfort pacjentek.

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • Ginekolog