Agata Ernst

Agata Ernst

Jestem magistrem psychologii i socjologii (Uniwersytet Warszawski) i certyfikowaną psychoterapeutką w nurcie poznawczo – behawioralnym akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Sopocie. 0d wielu lat szkolę się także w Gestalt Associates Training Los Angeles. Jestem w trakcie certyfikacji na psychoterapeutę terapii schematów - poziom zaawansowany.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Instytucie Psychiatrii i Neurologii na oddziale chorób afektywnych, oraz na XIII Oddziale Dziennym Leczenia Chorób Nerwicowych w Warszawie, Pracowni Terapii i Rozwoju w Warszawie oraz Kliniki Terapii w Gdańsku. Prowadzę psychoterapię indywidualną, par i rodzin w zakresie leczenia zaburzeń lękowych, afektywnych, zaburzeń osobowości, dysfunkcji seksualnych oraz trudności w relacjach interpersonalnych. Zależy mi także na tym, aby stworzyć bezpieczne miejsce do wspierania osób w nieheteronormatywnych związkach.

W pracy z Klientem bazuję na terapii poznawczo – behawioralnej, nurcie Gestalt oraz Terapii Schematu. Wychodzę z założenia, że „to psychoterapia ma pasować do klienta, a nie klient do psychoterapii”, dlatego też staram się układać plan terapeutyczny z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta.

Prowadzę psychoterapię w języku polskim, angielskim i niemieckim. W uzasadnionych przypadkach prowadzę także psychoterapię online. Poddaję swoją pracę stałej superwizji.

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • Psychoterapeuta, seksuolog