Agnieszka Szczygieł

Agnieszka Szczygieł

Z wykształcenia jestem psycholożką, psychoterapeutką i seksuolożką (w procesie certyfikacji klinicznej w Polskim Towarzystwie Seksuologicznym).

Ukończyłam 4-letni kurs psychoterapii atestowany przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne (Kraków). Zrealizowałam również liczne, mniejsze formy szkoleniowe w obrębie psychoterapii psychodynamicznej, psychoanalitycznej, ISTDP a także psychodramy i pracy z traumą. Pracuję eklektycznie, głównie w oparciu o koncepcje psychodynamiczne, zintegrowane z technikami innych modalności terapeutycznych. W dziedzinie seksuologii klinicznej szkoliłam się m.in. w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii przy CMKP w Warszawie. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe.

Posiadam kilkunastoletnie doświadczenie w pracy zawodowej zorientowane wokół psychoterapii, pracy z traumą, pomocy seksuologicznej i edukacji seksualnej.

W pracy klinicznej specjalizuję się w prowadzeniu psychoterapii indywidualnej, terapii seksuologicznej oraz terapii par. Pracuję z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi.

INFORMACJE

  • Specjalności:
  • psycholog, psychoterapeuta, seksuolog